Minions of Mirth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Minions of Mirth Forum

Prvni CZ/SK forum o Minions of Mirth
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 Vitam vsechny nove prichozi

Goto down 
4 posters
Jdi na stránku : 1, 2  Next
AutorZpráva
Mag1cWalker
Admin
Mag1cWalker


Poeet p?íspivku : 52
Age : 37
Localisation : Karlovy Vary
Registration date : 05. 12. 06

Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Vitam vsechny nove prichozi   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeWed Dec 13, 2006 11:50 pm

Vitam vas

Pokud budete mit nejakou otazku klidne napiste, bud sem nebo na me ICQ 262447509.
Návrat nahoru Goto down
https://minionsofmirth.editboard.com
Riza




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 13. 12. 06

Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitam vsechny nove prichozi   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeThu Dec 14, 2006 8:38 am

chtel sem ale kdikoliv napisu tak to selze Smile
Návrat nahoru Goto down
Mag1cWalker
Admin
Mag1cWalker


Poeet p?íspivku : 52
Age : 37
Localisation : Karlovy Vary
Registration date : 05. 12. 06

Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitam vsechny nove prichozi   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeThu Dec 14, 2006 12:20 pm

Riza napsal:
chtel sem ale kdikoliv napisu tak to selze Smile

tim mas na mysli neco technickeho? co konkretne selze?
Návrat nahoru Goto down
https://minionsofmirth.editboard.com
Riza




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 13. 12. 06

Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitam vsechny nove prichozi   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeThu Dec 14, 2006 7:46 pm

Chyba při odesílání: Čas na odeslání vypršel
me to napise ostatnim psat mozu
Návrat nahoru Goto down
Mag1cWalker
Admin
Mag1cWalker


Poeet p?íspivku : 52
Age : 37
Localisation : Karlovy Vary
Registration date : 05. 12. 06

Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitam vsechny nove prichozi   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeThu Dec 14, 2006 8:16 pm

Riza napsal:
Chyba při odesílání: Čas na odeslání vypršel
me to napise ostatnim psat mozu

No ale u ceho? U psani na ICQ, psani sem do fora, nebo posilani soukrome zpravy.?
Návrat nahoru Goto down
https://minionsofmirth.editboard.com
Riza




Poeet p?íspivku : 3
Registration date : 13. 12. 06

Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitam vsechny nove prichozi   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeThu Dec 14, 2006 9:55 pm

psani na icq
Návrat nahoru Goto down
Mag1cWalker
Admin
Mag1cWalker


Poeet p?íspivku : 52
Age : 37
Localisation : Karlovy Vary
Registration date : 05. 12. 06

Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitam vsechny nove prichozi   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeFri Dec 15, 2006 2:04 pm

Riza napsal:
psani na icq


Je to nejspis tim ze si mne nepozadal o autorizaci! Pouzivam qipa a mam zakazano prijimat zpravy od uzivatelu kteri nejsou v mem contact listu. Takze by to po autorizaci melo fungovat...

edit//: Takze jsem se docet na jednom foru ze QIP ma nejspis nejake problemy s autorizaci, takze si prozatim vypnu autorizaci a budu prijimat kazdeho..
Návrat nahoru Goto down
https://minionsofmirth.editboard.com
JamesSpeed




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 11. 03. 07

Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitam vsechny nove prichozi   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeSun Mar 11, 2007 12:53 pm

hey Smile
Návrat nahoru Goto down
Mag1cWalker
Admin
Mag1cWalker


Poeet p?íspivku : 52
Age : 37
Localisation : Karlovy Vary
Registration date : 05. 12. 06

Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitam vsechny nove prichozi   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeSun Mar 11, 2007 1:37 pm

JamesSpeed napsal:
hey Smile

Smile cau, ze se tady taky nekdo ukaze Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://minionsofmirth.editboard.com
JamesSpeed




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 11. 03. 07

Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitam vsechny nove prichozi   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeSun Mar 11, 2007 2:06 pm

Heh, nemůžu zrovna hrát a na forum gildy zrovna moc lidí nechodí tak sem se rozhodl, že se aspoň tady zaregistruju. Smile
Návrat nahoru Goto down
JamesSpeed




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 11. 03. 07

Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitam vsechny nove prichozi   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeSun Mar 11, 2007 2:09 pm

erased Very Happy


Naposledy upravil dne Sun Mar 11, 2007 2:26 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Mag1cWalker
Admin
Mag1cWalker


Poeet p?íspivku : 52
Age : 37
Localisation : Karlovy Vary
Registration date : 05. 12. 06

Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitam vsechny nove prichozi   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeSun Mar 11, 2007 2:25 pm

JamesSpeed napsal:
Heh, nemůžu zrovna hrát a na forum gildy zrovna moc lidí nechodí tak sem se rozhodl, že se aspoň tady zaregistruju. Smile

No ze by sem chodilo zrovna hodne lidi se rict neda, MoM proste cechy nezajima...
Návrat nahoru Goto down
https://minionsofmirth.editboard.com
JamesSpeed




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 11. 03. 07

Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitam vsechny nove prichozi   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeSun Mar 11, 2007 2:46 pm

Tak to je podle mě v celé Evropě... teda hlavně v neanglicky mluvících zemích...

...je docela haluz, že se najdou dva češi, kteří se aspoň naučili MoM hrát... tak za patnáct let, jak už bude umět anglicky více lidí tak se tam třeba někdo nový objeví. Very Happy

...lidi prostě štve, že MoM potřebuje čas a že je to nezačne bavit hned... ale tak snad se brzo najde někdo další kdo už vyzkoušel všechny možné MMORPG hry a dojde mu/ji Very Happy ...že MoM je prostě nejlepší když má člověk čas hrát.
Návrat nahoru Goto down
Mag1cWalker
Admin
Mag1cWalker


Poeet p?íspivku : 52
Age : 37
Localisation : Karlovy Vary
Registration date : 05. 12. 06

Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitam vsechny nove prichozi   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeSun Mar 11, 2007 2:50 pm

JamesSpeed napsal:
Tak to je podle mě v celé Evropě... teda hlavně v neanglicky mluvících zemích...

...je docela haluz, že se najdou dva češi, kteří se aspoň naučili MoM hrát... tak za patnáct let, jak už bude umět anglicky více lidí tak se tam třeba někdo nový objeví. Very Happy

...lidi prostě štve, že MoM potřebuje čas a že je to nezačne bavit hned... ale tak snad se brzo najde někdo další kdo už vyzkoušel všechny možné MMORPG hry a dojde mu/ji Very Happy ...že MoM je prostě nejlepší když má člověk čas hrát.

JJ MoM ma svy kouzlo ale ma taky svy nedostatky, animace, pro nekoho grafika a ve finale snad i dost malej svet na vyssich lvlech Smile
Návrat nahoru Goto down
https://minionsofmirth.editboard.com
fingusa




Poeet p?íspivku : 4
Age : 31
Localisation : Most
Registration date : 12. 03. 07

Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Novacek je tu   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeMon Mar 12, 2007 10:37 pm

Zdar lidi Wink koukala jsem na vas clanek na www.gamepark.cz a hra me pomerne zaujala tak ji pudu zkusit Smile
Návrat nahoru Goto down
Mag1cWalker
Admin
Mag1cWalker


Poeet p?íspivku : 52
Age : 37
Localisation : Karlovy Vary
Registration date : 05. 12. 06

Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitam vsechny nove prichozi   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeMon Mar 12, 2007 11:25 pm

fingusa napsal:
Zdar lidi Wink koukala jsem na vas clanek na www.gamepark.cz a hra me pomerne zaujala tak ji pudu zkusit Smile

Cau, mno ja akorat doufam ze se ti MoM bude libit at je momujicich cechu vic a vic Very Happy
Návrat nahoru Goto down
https://minionsofmirth.editboard.com
wwwondry
Anonymní
Anonymous



Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitam vsechny nove prichozi   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeTue Mar 13, 2007 11:32 am

no taky me zaujal clanek na vcera sem si naisntaloval free verzi teto
Ve hre je to ale podle me zmatek grafika celkem mizerna ( hlavne ty animace - viz brusleni ). Dale sem jeste ani neprisel presne na to jak zmacknu prave tlacitko mysi ( jednou,dvakrat, i vicekrat a nic ) pak to zkusim za okamzik a najednou bojuje nemuzu udelat ani prvni ukol v nejaky vezi. Nahore je kostra co vyvolava jine kostry rychosto jedna kostra/5s .. jednu kostru dam v pohode ale kdyz jich de na me behem pul minuty snad 10 tak co mam delat:D Proste mi pride hra nevybalancovana. mam asi 2 roky zkusenosti s WoW a to je taky asi hlavni duvod proc se mi tato hra na prvni pohled moc nelibi ( porovnavam vse s WoW ), pricemz ty hry jsou uplne jine ( wow komercni, MoM temer nikoliv ). Ale verim ze tato hra, jako kazda jina ma sve kouzlo .. budu ji jeste chvili zkouset a pak uvidim Smile
Návrat nahoru Goto down
wwwondry
Anonymní
Anonymous



Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Oprava myho prispevku.. duvod: hafo chyb:D   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeTue Mar 13, 2007 11:36 am

no taky me zaujal clanek na vcera sem si naisntaloval free verzi teto hry.
Ve hre je to ale podle me zmatek, grafika celkem mizerna ( hlavne ty animace - viz brusleni ). Dale sem jeste ani neprisel presne na to jak spravne bojovat ( sekani mecem neucine, jedine co dava tropchu dmg je kick, abyhc docilil biti se s proticnikem, tak zmacknu prave tlacitko mysi ( jednou,dvakrat, i vicekrat a nic ) pak to zkusim za okamzik a najednou bojuj .Dale nemuzu udelat ani prvni ukol v nejaky vezi. Nahore je kostra co vyvolava jine kostry rychosto jedna kostra/5s .. jednu kostru dam v pohode ale kdyz jich de na me behem pul minuty snad 10 tak co mam delat:D Proste mi pride hra nevybalancovana. mam asi 2 roky zkusenosti s WoW a to je taky asi hlavni duvod proc se mi tato hra na prvni pohled moc nelibi ( porovnavam vse s WoW ), pricemz ty hry jsou uplne jine ( wow komercni, MoM temer nikoliv ). Ale verim ze tato hra, jako kazda jina ma sve kouzlo .. budu ji jeste chvili zkouset a pak
Návrat nahoru Goto down
Mag1cWalker
Admin
Mag1cWalker


Poeet p?íspivku : 52
Age : 37
Localisation : Karlovy Vary
Registration date : 05. 12. 06

Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitam vsechny nove prichozi   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeTue Mar 13, 2007 12:00 pm

Mno jde hlavne o to zvladnout zacatek, naucit se jak spravne pouzivat makra atd, ikona mece v hotbaru znamena utok, takze si oznacis priseru dvojklikem(to ze je oznacena poznas tak ze ma cervene jmeno), pak zmacknes cislo utoku(nejspis to bude 1) a postava utoci automaticky s tim co ma v ruce.
Samozrejmne pokud mas kouzelnika a znasis se ho necim bit tak moc neuspejes:).
Jinak s tou kostrou ktera vyvolava dalsi se to ma tak ze to tam musis jit az na urcitym lvl a nezabijet kostry okolo ale hlavni kostru, pak zbytek koster odpadne sam...

Co se tyce srovnavani WoW a MoM, tak je to jako hrusky a jablka, kazdopadne MoM je proste pro pro lidi ktery maji radi starou skolu nebo nezavisle projekty, nezalezi jim na grafice ale na prozitku.

ps: jj animace v MoMu jsou hrozny , ja radsi kvuli tomu pouzivam first person pohled, docilis toho tak ze si koleckem mysi max zazumujes.

ps2: pri podrzeni praveho tlacitka se prepnes do freelook modu, tim s kombinaci klaves wasd(tim myslim standartni fps nastaveni s ukroky) muzes docilit hry stejne jako je ustrilecek, kdyz tomu pridame moznost kouzlit za behu tak z toho vyjde docela zajimava akce. (uprimne v kolika mmorpg muze utocit/kouzlit za behu?)
Návrat nahoru Goto down
https://minionsofmirth.editboard.com
wwwondry
Anonymní
Anonymous



Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitam vsechny nove prichozi   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeTue Mar 13, 2007 2:09 pm

no kazdopadne mi ta hra pride o dost slozitejsi na WoW je prehlednejsi ( z dalky vidim jestli nekdo nabizi Q, nebo zda si muzu prijit pro odmenu, rozpoznam nepritele na prvni pohleda a pride mi cela tak nejak zabavnejsi Smile jako pride mi divny ze ve startovni lokaci, kde maj bejt nejlehci prisery ve hre nedam skoro nikoho Smile btw carovani za behu de i ve wow ale jen s par kouzly Smile
jo a sem paladin takze bych mel na blizko neco uz vydrzet ted uz sem druhej lvl a davam v pohode jen ty nejhorsi kostry a nakyho pavouka Smile
Návrat nahoru Goto down
Mag1cWalker
Admin
Mag1cWalker


Poeet p?íspivku : 52
Age : 37
Localisation : Karlovy Vary
Registration date : 05. 12. 06

Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitam vsechny nove prichozi   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeTue Mar 13, 2007 2:20 pm

Mno mne wow treba nebavil proto ze je prave az moc jednoduchy, silena nuda. V MoM jde o to ze musis mit chut se ho naucit, pak te zacne bavit ale pokud chut nemas od zacatku tak se nepremahej.
Jak uz jsem rek MoM je pouze pro urcitou skupinu lidi...
Návrat nahoru Goto down
https://minionsofmirth.editboard.com
fingusa




Poeet p?íspivku : 4
Age : 31
Localisation : Most
Registration date : 12. 03. 07

Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Po nekolika hodinach hrani   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeWed Mar 14, 2007 10:31 am

Tak abych to zacala

Hra je pomerne slozita [ coz se mi libi Smile ] a trvalo mi dlouho pochopit zaklady.Po asi 1 hodine jsem si plne zvykla a zacalo me to velmi bavit.Grafika je sice slaba ale pro moje slabe PC [ lehce receno ] je vicenez dostatecna [ stredni detaili jinak lagy jako drn ].Styl boje je zajimavy akorat jsou nektera monstra docela odolna a jina zase prilis lehka [ byla jsem na stejnem mista takze urcite nebyly nizsi a vyssi lvl ].Celkovy interface je pomerne prehledny [ urcite prehlednejsi nez napriklad v Anarchy Online ].Questy vyreseny zajimave.Hra za monstrum byla divna ale docela se mi libila [ s medvedem na zacatecniky to bylo supr Cool ].Zatim nevim jak se vlastne maji vyrabet zbrane atd. ale to se snad naucim.

Muj verdikt : Supr hra asi ji zacnu parit Laughing

P.S. lidi poradte kde v trinstanu sezenu obchodnika se sipy ?Uz mi tak trochu dosly Sad
Návrat nahoru Goto down
Mag1cWalker
Admin
Mag1cWalker


Poeet p?íspivku : 52
Age : 37
Localisation : Karlovy Vary
Registration date : 05. 12. 06

Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitam vsechny nove prichozi   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeWed Mar 14, 2007 10:41 am

fingusa napsal:
Tak abych to zacala

Hra je pomerne slozita [ coz se mi libi Smile ] a trvalo mi dlouho pochopit zaklady.Po asi 1 hodine jsem si plne zvykla a zacalo me to velmi bavit.Grafika je sice slaba ale pro moje slabe PC [ lehce receno ] je vicenez dostatecna [ stredni detaili jinak lagy jako drn ].Styl boje je zajimavy akorat jsou nektera monstra docela odolna a jina zase prilis lehka [ byla jsem na stejnem mista takze urcite nebyly nizsi a vyssi lvl ].Celkovy interface je pomerne prehledny [ urcite prehlednejsi nez napriklad v Anarchy Online ].Questy vyreseny zajimave.Hra za monstrum byla divna ale docela se mi libila [ s medvedem na zacatecniky to bylo supr Cool ].Zatim nevim jak se vlastne maji vyrabet zbrane atd. ale to se snad naucim.

Muj verdikt : Supr hra asi ji zacnu parit Laughing

P.S. lidi poradte kde v trinstanu sezenu obchodnika se sipy ?Uz mi tak trochu dosly Sad

Jsem rad ze se to alespon nekomu liby:)
Takze tady https://minionsofmirth.editboard.com/Diskuze-o-Minions-of-Mirth-f2/The-most-creative-game-t23.htm
mas navod jak se zeptat jednoho aktivne hrajiciho CZ hrace(ja taky samozrejmne hraju ale ted zrovna nemam moc casu).
Jelikoz nehraju za povolani s lukem tak nepotrebuji sipy ale v trinstu je urcite prodava jeden z obchodniku v ulici u fontany, co se tyce craftingu tak vubec netusim(pac necraftuji Smile ).
JInak pokud umis alespon trochu anglicky tak si myslim ze by nebyl byt problem se zeptat v main chatu lidi, lidi v mom vzdy radi poradi, take mas v horni liste zvane "tome" seznam, prikazu a nejaky ten help....

Goo luck Smile

btw: Jake povolani jsi si vybrala? Nejlehci je to urcite za bojovniky, napriklad warrior je typicky tank a tudiz hodne vydrzi...
Návrat nahoru Goto down
https://minionsofmirth.editboard.com
fingusa




Poeet p?íspivku : 4
Age : 31
Localisation : Most
Registration date : 12. 03. 07

Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitam vsechny nove prichozi   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeWed Mar 14, 2007 10:48 am

povolani? vybrala jsem si elf/ranger [ protoze miluju elfy Cool ] jo a anglicky vazne moc neumim ale pokusim se optat

mimochodem u fontany jsem to hledala ale tam to nikdo neprodava Crying or Very sad
Návrat nahoru Goto down
Mag1cWalker
Admin
Mag1cWalker


Poeet p?íspivku : 52
Age : 37
Localisation : Karlovy Vary
Registration date : 05. 12. 06

Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitam vsechny nove prichozi   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitimeWed Mar 14, 2007 1:48 pm

fingusa napsal:
povolani? vybrala jsem si elf/ranger [ protoze miluju elfy Cool ] jo a anglicky vazne moc neumim ale pokusim se optat

mimochodem u fontany jsem to hledala ale tam to nikdo neprodava Crying or Very sad

Mno tak ja se podivam do hry a zkusim to najit jakmile budu moct... Smile
Návrat nahoru Goto down
https://minionsofmirth.editboard.com
Sponsored content





Vitam vsechny nove prichozi Empty
PříspěvekPředmět: Re: Vitam vsechny nove prichozi   Vitam vsechny nove prichozi Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Vitam vsechny nove prichozi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 2Jdi na stránku : 1, 2  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Minions of Mirth Forum :: Diskuze o Minions of Mirth-
Přejdi na: