Minions of Mirth Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Minions of Mirth Forum

Prvni CZ/SK forum o Minions of Mirth
 
PříjemPortálHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 MoM roste neuveritelnym tempem!!!

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Mag1cWalker
Admin
Mag1cWalker


Poeet p?íspivku : 52
Age : 37
Localisation : Karlovy Vary
Registration date : 05. 12. 06

MoM roste neuveritelnym tempem!!! Empty
PříspěvekPředmět: MoM roste neuveritelnym tempem!!!   MoM roste neuveritelnym tempem!!! Icon_minitimeFri Apr 13, 2007 9:40 am

V posledni dobe jsem malo informoval o poslednich test patchich, je to z toho duvodu ze jich bylo tolik ze jsem to uz nemel vubec chut psat...

Od prosince nevysel zadny vyznamejsi patch, brzo tomu bude skoro pul roku a stale nic, ale na test serveru se to patchi jen hemzi. Tim chci rict ze to co nas ceka do par tydnu(jak pisou vyvojari) nebude jen tak ledejaky patch!!!
Bude to evoluce MoMu do dalsi urovne, dokonce bych tento patch nenazyval ani patchem ale malym datadiskem...Smile

Podrobnejsi info v test diskuzi http://www.prairiegames.com/phpBB2/viewforum.php?f=32
Návrat nahoru Goto down
https://minionsofmirth.editboard.com
JamesSpeed




Poeet p?íspivku : 11
Registration date : 11. 03. 07

MoM roste neuveritelnym tempem!!! Empty
PříspěvekPředmět: Re: MoM roste neuveritelnym tempem!!!   MoM roste neuveritelnym tempem!!! Icon_minitimeSat Apr 28, 2007 12:28 pm

Asi hlavní změnou bude přidání PvP - možnost hrát hráč proti hráči,

potom user interface se má změnit hodně - vzhled některých zbrojí a plno dalších věcí,

nějaká nová frakce bude v lokaci Eastern Wasteland - ale protože tam budou jenom monstra s vysokým levelem, tak to tady nikoho zajímat nebude, jen mě Smile

enchanting skill se bude trošku měnit - effect některých hodně vzácných focii, a ještě asi pár věcí, protože se doteď vůbec nevyplatilo být enchanter na nízkém levelu, jedině až na konci hry

no a taky nový blacksmithing skill bude asi něco komplikovaného o čem se bude dlouho mluvit.

Jo a bude taky možnost hrát GvG (Guild vs. Guild) - ale protože moje gilda teďka zrovna moc silná neni, tak to moc řešit nebudu.
Návrat nahoru Goto down
 
MoM roste neuveritelnym tempem!!!
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Minions of Mirth Forum :: Novinky-
Přejdi na: